Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hamis ruházati cikkek után...

Hamis ruházati cikkek után milyen büntetés járhat?

Figyelt kérdés
Rendeltem 3 hamis márkajelzésű focimezt. A vám lefoglalta és most mindenfélét kérdeznek, hogy honnan mennyiért. Ha bebizonyosítják hogy hamis akkor büntetést kaphatok? Vagy csak megsemmisítik? 3 mez még sztem nem olyan sok hogy azt gondolják kereskedni akarok velük.
2015. nov. 10. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted nem leszarják, hogy hamis? Megmondod honann van és mennyiért és kész.
2015. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ha meglátják hogy túl olcsón vettem... valahol azt hallottam hogy miután igazolta a fizetést írtak neki hogy megsértette a szerző jogokat stb és választhat a visszaküldés között vagy kivizsgálják és ha hamisítvány akkor akár nagyösszegű büntetést is kaphat
2015. nov. 11. 00:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerinted mit tudnak veled csinálni, ha vettél magadnak nem kereskedelmi mennyiségben három hamis mezt? Legfeljebb kiröhögnek, hogy egyáltalán pénzt költöttél ilyen silány minőségű szarokra.
2015. nov. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ezért büntetnének, már mindenki a sitten ülne, aki kínaiban vásárolt. Nyilván a kereskedőt akarják elkapni, azért kérdezgetnek.
2015. nov. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!