Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 1553NY adóbevallás mellé...

1553NY adóbevallás mellé nyilatkozhatok az adó 1%-áról?

Figyelt kérdés
Egyszerűsített adóbevallásnál csak csatolom a a kitöltött nyilatkozatot vagy egyszerüsített adóbevallás esetén elesek ettől a lehetőségtől?
2016. jan. 28. 13:49
 1/5 anonim válasza:
Természetesen nyilatkozhatsz!
2016. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor ebben az esetben is csak feladom a kitöltött nyomtatvánnyal együtt? Vagy jelölnöm kell valahol, hogy ezt is benyújtottam?
2016. jan. 28. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma csináltam meg személyesen a NAV-nál, ki kellett tölteni külön a nyomtatványt, és a 1553NY-el együtt odaadni.
2016. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért akarja mindenki ezeket a szarságokat papíron beadni?

Kinek okoz örömet kézzel töltögetni egy papírt, ügyelve arra, nehogy elrontsd, meg mindent jó helyre írj be? Aztán még postázni, vagy személyesen leadni a NAV-nál. Mert olyan jó sorban állni ezeken a helyeken.

Azzal nem ér védekezni, hogy "hát én nem értek a számítógéphez". Mert aki itt kommentel, az ért hozzá legalább olyan szinten, hogy tudja használni a nyomtatványkitöltőt és az ügyfélkaput.

2016. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző:


Miért nem mindegy neked, hogy ki hogy csinálja?


Képzeld el, hogy itt lakok a NAV-tól 200 méterre,nem derogált besétálni, kitölteni kb 5 adatot, és leadni, sorban álltam max 3 percet, mert sornak nem volt nevezhető, ami volt.


Nekem így egyszerűbb volt, és jobb is, én szeretem a személyes dolgokat, amíg nem muszáj valamit gépen intézni, addig nem fogom. A személyes intézés a legbiztosabb, ott tudok bármit kérdezni stb.


Ha te gépen akarod, akkor csináld úgy.

2016. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!