Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az adóbevallást február 18....

Az adóbevallást február 18. -án adtam fel postára. Járna vissza 120 ezer a gyerek után de még nem kaptam meg, levelet sem, hogy lenne valami baj a bevallással. Nekem nagyon soknak tűnik ez az idő. Járt már így más is?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én február elején adtam fel, és március elején a számlán volt a pénz. Szerintem menj be és kérdezz rá, a nav nem igen küld levelet, ha valami esetleg el lett írva valami, neked kell utánajárni.
2016. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én márc. Elején adtam fel,a napokban jött a pénz. Menj be, kérdezz rá.
2016. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
most néztem át a tavalyival összeviszonyítva és látom,hogy a bérszámfejtésen elb....k.ilyenkor mi van,tudja valaki?
2016. ápr. 22. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de most azt mi itt honnan tudjuk, hogy a bérszámfejtésen mit rontottak el? Ezt a munkahelyeddel és a NAV-al kell "lebokszolnod" - nincs mese, utána kell járni.
2016. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!