Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha az apehnal ugy elnyomom...

Ha az apehnal ugy elnyomom azt a sorszamkiado valamit hogy az egy vallallkozoi sorszámot ad ki közbe meg csóró munkanélküli vagyok akkor mi történhet?

Figyelt kérdés
Velem egyszer ez tortent de gondoltam magamba leszarom es azzal a szamal mentem oda az ugyintezohoz es nem küldött el nem is cseszett le. Azota is ezen gondolkodom ez most tudta hogy munkanélküli vagyok vagy azt gondolta vallallkozo vagyok? Tb tartozás miatt mentem amugy

#Apeh.tb
2016. ápr. 28. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert az adóazonosító számod alapján a gépen előkerültek az adataid, és ott már látta, hogy mi újság... nem a sorszám-kiadó automata alapján intézte az ügyeidet!

Örülj, hogy nem vágott ki a sorból, és nem mondta, hogy kérj egy új sorszámot a megfelelő ablakhoz!!!

2016. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Megszokták, hogy vannak, akik össze-vissza nyomkodnak.

Egyszer a postán hallottam egy nőt, aki mondta, hogy ő mindig az első gombot nyomja, akárminek is jött, mert nincs türelme végigolvasni.

2016. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!