Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az egyszerűsített adóbevallást...

Az egyszerűsített adóbevallást már mindenki megkapta? Ha nem kapom meg, akkor meddig várjak? Vagy álljak neki inkább bevallást gyártani?

Figyelt kérdés

Mert ugyebár április 30 a határidő...s a NAV úgy szereti velünk betartatni a határidőket...ma május 2.-a van, de én speciel még semmit sem kaptam. Jelzem nem az első eset!Tudom, tudom hívjam fel őket...már megvolt,nem tudnak semmit, szerintük kiment a levél, a postán van a gond, érdeklődjek ott...persze a postás nem tud semmit...

Pedig csak 2 megyeszékhely között kellene kiküldeni, ez ennyire bonyolult, hogy minden évben az enyém veszik el?Még tucatnevem sincs, hogy összekavarják...nekik van 1,5 hónapjuk visszaküldeni, nekem meg jó esetben sincs 3 hetem hogy megcsináljam, mert ők elszúrtak valamit? VICC az egész!


2016. máj. 2. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én sem kaptam még meg. Már én is gondolkoztam, hogy körbekérdezem, de ezek szerint nekem sem egyedi az esetem.


Egyébként korábbi években mindig megkaptam időben, érdekes módon. Most valahogy nem sikerült nekik.


És nem is a postával lehet a gond, mivel én ügyfélkapun keresztül küldtem be, és mindig ott szoktam megkapni. Szóval szerintem az egy kamu, hogy "kiment a levél", valószínűleg utána sem néztek, csak rávágtak valamit.


Szóval érdemes még 1-2 napot várni, aztán szerintem el kell kezdeni keményen zaklatni őket.

2016. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos csak az a vicc az egészben, hogy lassan 5 éve játsszuk ezt minden egyes évben a NAV-val és mindig az lesz a vége, hogy nekem kell megcsinálni!

Sőt már olyan is volt, hogy megcsináltam,elpostáztam, erre még aznap, vagy másnapra úgy május 20-a körül kiküldték a levelet az egyszerűsített adóbevallásról.Utána meg az volt a bajuk hogy miért küldtem be én is a bevallást.

2016. máj. 2. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!