Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ti, hogy csináljátok a Nemzeti...

Ti, hogy csináljátok a Nemzeti Agrár Kamarának való bevallást? (NAK)

Figyelt kérdés

15/F-vagyok

És egyébként a kérdésem nem pontos, úgyhogy elnézést!

Tehát már egy ideje én csinálom a szülőknek,rokonoknak...,

mivel (nem azért mert ők nem tudnák megcsinálni, de) bennem jobban bíznak.

Szóval azt írja ki, hogy az adóbevallásomat sikeresen rögzítették.

És azt, hogy kérünk róla csekket mindig kipipálom.

Tehát mivel eddig még nem érkezett róla panasz, ezért gondolom jól csináltam. (megkapták, v megérkezett az adatbázisba v nem tudom.)

DE! most jön a kérdés:

Mi van, ha ezt nem csináljuk meg??

Olvastam, hogy majd levonják az adóból, vagy küldenek ki csekket, vagy valamit, már nem tudom, de Valaki járt már így?

És ha igen, mi a teendő, mennyire veszik ezt komolyan, és mennyit kell fizetni? ((a pontos összeget, mennyiséget úgy sem tudják leellenőrizni))

Egyébként bocsánat, ha hülyén fogalmaztam, értetlenkedek , vagy valakit megzavartam, hiszen megérthető, még nem nagyon csináltam ilyet (persze szülők segítettek)

Válaszaitokat, előre is köszönöm!



2016. jún. 20. 18:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!