Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Bitcoin utan (mikent) kell...

Bitcoin utan (mikent) kell adozni?

Figyelt kérdés
Ha BTC tarcambol egyenesen a bankszamlamra utalom az osszeset hogy vehessek belole autot, be tudjak fektetni stb tehat nem kis osszehrol van szo es legalis uton fel is szeretnem hasznalni.. ezesetben mi a teendo?
2016. júl. 13. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy Bitcoin vagy forint, az a lényeg hogy honnan szerezted. Szóval ugyan úgy kell eljárnod mintha eleve forintban kerested volna meg.
2016. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Befektettem egy netes penznembe ergo vettem belole mig olcso volt majd eladtam mikor mar felment az arfolyama. Nos?
2016. júl. 13. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez akkor ugyanaz, mintha például dollárba fektettél volna...
2016. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tehat mennyit s mikepp kell adozni?
2016. júl. 13. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Payoneer kártyára utaljad a pénzt, és ne Magyarországon hanem mondjuk szlovákiai vagy valamilyen külföldi ATM-ből vedd le róla a pénzt.

Így a magyar állam, NAV semmit nem lát az egészből.

Persze ha négyértékű autót, és ingatlanokat veszel akkor akár még vagyonosodási vizsgálat is lehet és akkor bukta van.

2016. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!