Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Tb-t 2 hónapig nem tudtam...

Tb-t 2 hónapig nem tudtam fizetni, utána átvette a munkaügyi, hogy és miként hajtják majd be rajtam?

Figyelt kérdés
2015 december 15-ig volt intézve a tb-m majd elfelejtettem, és csak február 22-én vette át az önkörmányzat, mikor, és hogy hajtja be rajtam majd az apeh?

2016. máj. 7. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak évek múlva hajtják be, illetve egy ilyen kis összeget talán akkor sem. Ennek ellenére érdemes bemenni az adóhivatalba, kérni tőlük egy csekket az összeggel és befizetni, nagyjából 14 ezer ft lesz.
2016. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen kis összeget is behajt a NAV, és nem évek múlva.

Mivel egyébként is rászorult vagy (azért vállalta át az önkormányzat ezt az adófizetést), kérvényezd a NAV-nál, hogy az addig fennálló tartozásodat és a rá eső késedelmi pótlékot is méltányosságból engedjék el, hivatkozva arra, hogy az önkormányzat átvállalta, és nem véletlenül. :)

2016. máj. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!