Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy kell 0-s KATA ÁFA bevallá...

Hogy kell 0-s KATA ÁFA bevallást készíteni a 1665-ös űrlapon?

Figyelt kérdés

Jelenleg szüneteltetve van a KATA-m, nem is foglalkoztam vele, most kaptam felszólítást hogy kellett volna negyedéves ÁFA bevallást készítenem. Nem tudtam hogy szüneteltetés esetén is kell ilyet.


Annyit tudok hogy 1665-ös nyomtatványt kell beadni. Nem volt semmi bevételem. Nem hiszem hogy bonyolult lenne kitölteni, tudna valaki segíteni, hogy főleg a C és D blokkokat hogy kell kitölteni, illetve kell-e még valamely további lapon csinálni valamit?



2016. aug. 9. 16:12
 1/1 Whispering Tree ***** válasza:

Szia!



Miért nem mész el könyvelőhöz, minimális összegért megcsinálná.


Egyébként 0-san kell kitölteni a végén, az összesítő adatoknál. Magyarul a tárgyidőszaki és továbbvihető követelés mezőkbe nullákat írsz.


Fontos az előlap megfelelő kitöltése is (név, adószám, időszak stb.)


Nem érdemes ezt házilag barkácsolni, kivéve, ha megér neked ennyit.

2016. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!