Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha bármilyen adónemben is...

Ha bármilyen adónemben is tartozásom van, akkor az APEH hogy adhatott ki egy nullás igazolást?

Figyelt kérdés

Az APEH, 2008 novemberében kiadott nekem egy nullás igazolást!Már jóval előtte vissza mondtam a vállalkozásom, azóta is bejelentett főállású alkalmazottként dolgozom! Tehát az APEH igazolás amit kiadtak azt a munkaügyi hivatal kérte, álláskeresési járadék megállapításához! Akkor 2 hónapot nem dolgoztam, és mivel az elmult 4 évemben volt vállalkozói jogviszony, igy az is szükséges volt. Az APEH akkor talált tartozást, azt kiállította csakken, én elmentem befizetni, a befizetett csekket visszavittem, ők erre kiadták a nullásat, azzal én elmentem a munkaügyibe, így mindenki rendben talált mindent! Rá 3 hónapra jött egy levél hogy tartozásom van, 120000,- ft! Fizessem be! Azóta is levelezek velük, Jelenleg ott tartunk hogy vonni akarják a fizetésemből! Kérdésem....Mi folyik itt??? Mit lehet tenni?? Nem ért semmit az apeh nullás??? TANÁCSTALAN VAGYOK! Tényleg lenne tartozásom? Csak valahogy elkerülte a figyelmüket? Vagy az APEH nullás az arra vonatkozó adónemekre ahol „tartozásom” van semleges? De ha bármilyen adónemben is tartoznék hogy adhat ki egy nullás igazolást??????? Nagyon elegem van!!!

Gyors válaszotokat nagyon várom! Kérem hogy hozzáértők válaszoljanak! Thanks.


2010. ápr. 19. 14:32
 1/1 anonim válasza:
Elég gyakran tévednek. Dörgöld az orruk alá a saját igazolásukat, de se akkor személyesen menj be!
2010. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!