Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A Vám lefoglalta a külföldről...

A Vám lefoglalta a külföldről rendelt csomagomat, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! No-ban élek, rendeltem néhány étrend kiegészítőt az USA-ból. Az értesítő megérkezése után bementem a vámhoz, ahol mondták, hogy nyissam ki a csomagot... Ezután közölték velem, hogy egy orvos lekell csekkolja ezeket, de ha netán rossznak minősül akkor megfogják semmisíteni. Pénteken fogom megtudni , hogy mi lesz vele... Tiszta ideg vagyok, hiszen nem rendeltem semmi illegálisat! Mire számíthatok? Járt már így valaki?

2016. aug. 16. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy a megrendelt cuccok között van-e olyan, ami NO-ban nem legális.
2016. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem illegális egyik se, akkor mit vagy ideg?
2016. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát azt sajnos nem tudom, hogy itt No-ban mi a legális, mi nem , hiszen ezek a németek képesek akár szőrszálat hasogatni is. Amit rendeltem azok természetes, növényi összetevőkből származó étrend kiegészítők. Egyiket sem lehet itt No-ban megvenni, mert csak az USA-ban gyártják őket.

A második hozzászólónak válaszolva, azért vagyok para, mert nem kevés pénzt fizettem ki a csomag tartalmára, meg fontos is lenne, hogy már a kezemben legyen... ezért az ilyen "megsemmisítésre is kerülhet" elszólás a rémálmom jelenleg. :(

2016. aug. 16. 20:09
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha mond valamit valakinek akkor: Garden of Life, New Chapter termékekről van szó.
2016. aug. 16. 20:11
 5/12 anonim ***** válasza:

"Egyiket sem lehet itt No-ban megvenni, mert csak az USA-ban gyártják őket. "


Valószínüleg éppen azért nem, mert ott nem engedélyezett.


Ha tényleg így van, akkor jobb esetben csak megsemmisítik, rosszabb esetben még meg is büntetnek.

2016. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát ezt szerintem, buktad de írd majd meg a végeredményt!
2016. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem értelek, ezeket az Amazonnál is lehet kapni itt Némeországban.
2016. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az Amazonon irreális árban vannak... amúgy meg ha onnan rendeled az sem No-ból jön.
2016. aug. 16. 21:20
 9/12 anonim ***** válasza:
te honnan rendelted?
2016. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
luckyvitamin.com
2016. aug. 16. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!