Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Olyan kérdésem volna mint...

Olyan kérdésem volna mint kezdő Adwords-ös hogy ami megjelenik Költségként X összeg a Főoldalon ami a megjelenítésekből, interkciokból jött össze, azt ki kell fizetnem?

Figyelt kérdés

Mert ez az összeg elég magasra nőtte ki magát egy nap alatt és le is állítottam a hirdetést.... viszont a napi költség keretem 1000Ft volt , a max CPV pedig 50Ft. Úgyhogy nem értem!


Valaki tudna segíteni?



2016. szept. 7. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a költség a fölötte beállított időszakra vonatkozik.

Ha már régebb óta hirdetsz, akkor az összegben a múlt időszakai is benne lehetnek.

A fogaskerék ikon / Számlázás oldalt kell megnézned, hogy lásd az aktuális (vagy majdnem aktuális) egyenlegedet.

2016. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ott csak 1800Ft van. Remélem azért nagyobb összeget nem von le mint amit a főoldalon ír! okés köszönöm
2016. szept. 8. 07:43
 3/3 vakondka válasza:
A számlázás menüpontban nézd meg a fogaskerék alatt (jobb felső sarokban)
2016. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!