Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Vajon elrontottam valamit az...

Vajon elrontottam valamit az adóbevallásomban?

Figyelt kérdés

Megcsináltam az adóbevallásomat, nullásra jött ki az eredmény!

A cégemtől kapott papíron szereplő adójóváírás, vagyis amit megkaptam, kevesebb mint amit igényelhetek!

A mellékelt képen piros betűvel jelzi is a program!

[link]

A többi érték mind kijött, ez az egyetlen problémám!

Lehet hogy rossz adatot kaptam a cégemtől?

Vagy ha jó az adat, miért jött ki minden nullásra?

Vagyis az igényelhető és a megkapott összeg különbözetét kellene hogy kapjam, mint visszaigénylést,nem?

Lehet kicsit belekavarodtam...

(ez a harmadik alkalom, hogy magamnak csinálom a bevallást, de ilyennel eddig nem találkoztam! Előzőek pedik jók lettek)

Köszi a segítséget!! :)


2010. máj. 9. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A b oszlopban szereplő 64040-et át kell írnod 87450-re. Így lesz helyes!

De a végén csinálj egy ellenőrzést és meglátod.

2010. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, úgy ki is jön! :)

Előkotortam a régebbieket, és jéé, ott sem egyezett a cégemtől kapott adójóváírás öszege azzal, amit be kell írni! :/

Nem rémlett hogy ez így működik, és nem is teljesen volt tiszta...aztán leesett hogy a két öszeg különbözete, amit visszaigényelhetek!vááá X)

Hiába, nem napi szinten adóbevallok, most meg át sem néztem a kitöltési útmutatót!


Mégegyszer nagyon köszönöm a választ, nagy szükségem volt rá, rendszeresen elbizonytalanodom benne!

2010. máj. 9. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!