Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Tippmix tippek prémium csoport...

Tippmix tippek prémium csoport működtetése legálisan?

Figyelt kérdés

Szeretnék én is működtetni ilyen prémium szolgáltatást, mint azt manapság nagyon sokan teszik.

Szeretném ezt legálisan tenni.


Utánajártam és arra jutottam, hogy amit csinálnék, az önálló tevékenységből származó jövedelmet eredményezne, ami után 16%-os szja-t kell fizetni.

Az adózás része tiszta.

Az viszont nem, hogy számlát kell e adnom? Ha igen, milyen módon? Papír alapút, vagy elektronikusat? Az elektronikus számla a nehezebb eset, azt tudom.


Mindezt adószámos magánszemélyként szeretném megtenni.


Nagyjából jól látom át a dolgokat?


2017. márc. 7. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
te is egyike lennél azoknak, akiknek legszivesebben elvágnák a torkát, ha nem jön be véletlenül mégsem a tipp? :D
2017. márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, az szeretnék lenni :D és mindezt legálisan, hogy ne lehessen senkinek sem kifogása
2017. márc. 7. 15:09
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Ebbol nem fogsz megelni kisbaratom :D van par ilyen humbuk tuti csoport mar boven eleg
2017. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egy-két komolyabb csoport vállalatot épített.. senki sem nyer velük, mégis 300-400 állandó tagjuk van, felszorozva ez havi kb 10 milliós bevétel!!! gagyi csoportból van elég, ez igaz! csakhogy én nem gagyit szeretnék :)
2017. márc. 9. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:

így van, mert te tudsz 100%-os tippeket, ami biztos bejön :D világos. :D


előbb-utóbb majdcsak bezárja már valaki ezeket a kiskapukat, hogy az ilyen lehúzós senkiháziak "tanácsadó szolgáltatásként" legálisan működhessenek...és akkor majd az is megüti a bokáját, akik súlyosabb pénzeket bezsebeltek ebből.


tudod, aranyszabály, hogy csak a hatalomhoz közel van intézményesítve a lopás, a konkurenciát nem csípik.

2017. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

100%-os tippet senki sem tud adni, nem értem miért kell kiforgatni a szavakat, nyilván a rossz tapasztalatok beszélnek belőled, ezért megértelek. én sem fogok spanyol viaszt sz@rni és 100-szor jobb tippeket adni a többi lehúzós gagyi oldalnál, de egy korrekt, vállalható szintet tudok tartani, ami kis profitot is tud termelni hosszú távon.


szerintem, amíg ezek a vállalkozók, vállalatok

-adóznak a jövedelem után,

-számlát adnak az ügyfeleknek,

-és feltüntetik valamilyen módon, hogy NINCS a tippjeikre semmiféle garancia és azokért felelősséget nem vállalnak,


addig nem fogják megütni a bokájukat, nem köthet beléjük egyetlen egy elégedetlen ügyfél sem, olyan szinten biztos alattuk a talaj!

Az más kérdés, hogy egyszer lehetséges, hogy fog születni olyan rendelet, ami kicsit megszorítja a tökeit annak, aki ily módon keresne sok pénzt nagyon könnyed módon a sok buta, hiszékeny, birka emberen.

2017. márc. 9. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!