Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Akiknek 2017ben a NAV készíti...

Akiknek 2017ben a NAV készíti az adóbevallását azoknak mikor kezdik el kiutalni az adovisszatéritést?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A NAV csinálta meg az adóbevallásod és állapítottak meg visszatérítést? Honnan tudtak róla, hogy jgosult vagy rá? Mindenesetre 30 nappal a bevallás elkészülte után. De őszintén szólva ilyenről még nem hallottam.
2017. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


Erről nem hallottál?

Ezt a cikket most talaltam ebben vannak dátumok. Ez alapján akkor feltételezem csak júniusra várható visszafizetés..

2017. márc. 16. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:

De, hallottam, naponta válaszolok is meg kérdéseket ezzel kapcsolatban. Csak nem tudtam, hogy a NAV a különböző adókedvezményeket is figyelembe veszi, mivel sztem nem tudnak róla, hogy nekem vagy neked bármi járna (néhány kérdéssel feljebb valaki pont kérdezi, hogy hogy lehet módosítani, hoyg az adókedvezményt érvényesíteni tudja, szóval annyira azért talán nem vagyok messze az igazságtól).

De mint írtam, 30 nap után utal a NAV, nekem idén talán 31 volt, szóval tartják is magukat hozzá.

2017. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!