Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miért nem tudom megnézni a...

Miért nem tudom megnézni a tervezett adóbevallásom?

Figyelt kérdés

A gép azt írja ki amikor be akarok jelentkezni az adóazonosítóval, hogy "A megadott ügyfél nem létezik".

Valami megoldás rá?



#adóbevallás #a megadott ügyfél nem létezik
2017. márc. 18. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapun lépj be, de már nem egyszer leírtam, nem is kér adóazonosítót...
2017. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ügyfélkapun belépés:

[link]


a bal oldalon az "eSZJA Portál" linken megjelenik az adóbevallás tervezet, ha a NAV elkészítette. (Én munkáltatói adóbevallást választottam, ezért nekem kiírja, hogy nincs tervezet emiatt.) Ugyanott tudsz az 1+1%-ról is rendelkezni.

2017. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első, akkor többszörösen is téves információt terjesztesz, igenis kéri az adóazonosítót, akkor is, ha ügyfélkapun keresztül lépünk be.

Kérdező, ne aggódj, két napja nekem is ezt a hibaüzenetet adta ki, ma próbálkoztam ismét belépni, és sikerült. :) Nyilatkoztam is már mindenről. Próbálkozz minden nap, remélhetőleg neked is hamarosan elkészül a tervezeted.

2017. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat, lehet h még nincs kész.
2017. márc. 18. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!