Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Amíg nem írtuk meg a közös...

Amíg nem írtuk meg a közös megegyezéses munkaviszony megszűntetését meg nem irtak a kiskönyvembe nem tudok az helyen kezdeni dolgozni?

Figyelt kérdés

Felmondtam a munkahelyemen, erre a főnök elkezdi legyen közös megegyezés én rábolintottam.

Ma már kezdtem az új helyen, egyelőre még az alkalmi munkaszerződéssel pár hét múlva írjuk meg a rendest.

Emez a régi főnökömmel nem irtunk alá még mindig semmi munkaviszony megszűnéséről szóló papirt kiskönyvembe se irt



2017. márc. 31. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Miért kell az alkalmi?

A papíroknak semmi köze a munkába álláshoz, akkor is mehetnél új helyre, ha közben van másik munkahelyed, pedig akkor se tudnál mit leadni... Ha az új cég erre hivatkozva nem köt szerződést, menekülj.

2017. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek.


Annyi munkaviszonyom van egyszerre, amennyit elbírok. Én 3 helyen is dolgoztam párhuzamban, amikor még fiatalabb voltam és bírtam.

2017. ápr. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2017. ápr. 1. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!