Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan kell ügyfélkapun...

Hogyan kell ügyfélkapun keresztül részletfizetést kérni az apehtól?

Figyelt kérdés
Nézegettem az ügyfélkapumat, de nem találok ilyen opciót.
2017. ápr. 2. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nav "nyomtatványok" között van a: "Fizetési könnyítések iránti kérelem" c. nyomtatványt keresd.

Csak először azt kell bejelölnöd, hogy a magánszemély részére, vagy az egyéni vállalkozók részére összeállítottat kéred-e le a "Nyomtatványok" közül.

2017. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell ügyfélkapu, a dr. Goog-Lee kiadja, tőle kérd!
2017. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi!

Második! Hogyne kéne ügyfélkapu, mikor nem postán akarom kérvényezni? Te beszélsz a gugliról, hát akkor ajánlom figyelmedbe olvass erről te is kicsit.

Másrészt ez az oldal a segítségkérésre es segítségnyújtásra szolgál, nem unatkozó trolloknak játékszere.

2017. ápr. 2. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A 2.es sorszám alatt is egyedül, az 1-es válaszoltam. Azt akartam tudatni, hogy a nyomtatványt önmagát nem kell az ügyfélkapun keresztül indított nav-oldalon keresni, azt megtalálod símán a dr. Goog-Leen keresztül is.


Persze, majd ha kitöltötted és be akarod küldeni, ahhoz majd kell az ügyfélkapu is. Addig is jó keresgélést, és szenvedést a nyomtatvány kitöltésével. Ha ennyire okos vagy, csináld meg egyedül, nem kell neked, hogy "öregróka" könyvelő segítségét kérd! Nagypofájú nagyokos!

2017. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Észrevettem, hogy egy személlyel társalgok!

Egyébként egyedül is megtaláltam már napokkal ezelött a gugli segítségével a nyomtatványt, pont ezért nem kéne a válaszadók nagy többségének a keresőt ajánlani, mert nyilván mindenkinek az első dolga, hogy rá keres..stb. Ha elakad kérdez.

Egyébként pont az ügyfélkapu menete érdekelt volna, de látom sérült az önérzeted nagyképű könyvelő!

2017. ápr. 2. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!