Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Nem fizették ki a diákmunkám,...

Nem fizették ki a diákmunkám, az adóbevallásomban mégis benne van, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
2016 nyarán dolgoztam diákmunkát, de lebetegedtem és abba kellet hagynom. El is feledkeztem róla, mert utána máshol vállaltam munkát és nem voltam sokszor. Csakhogy most megkaptam a tervezetemet és ott benne volt a kifizetés de én azt a pénzt soha nem kaptam meg. Ilyenkor mi van?

2017. ápr. 2. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelzed a NAV-nak a gondodat.
2017. ápr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tábornok úr válasza:
Szólj a cégnek, ahol dolgoztál. Ha bevallották a neked számfejtett összeget, akkor nem akarnak átverni. Lehet, hogy nem adtál meg bankszámlaszámot, amire utalhattak volna.
2017. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!