Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Van itt valaki aki ért jól a...

Van itt valaki aki ért jól a könyveléshez a kulcssoft programban? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Könyvelés lesz a feladatom a munkahelyen, tudom is hogy mit hogyan kell de kellene valaki akitől kérdezni tudok stb. Szóval főleg értékesítés számlán lesz, számlahelyesbítés, minden ami a számlázással kapcsolatos azt nekem kell könyvelni, leírnátok ezeket pontosan hogy kell, milyen esetek fordulhatnak elő amire figyelnem kell, tippek tanácsok. Köszönöm

2017. ápr. 26. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Jól járt veled a cég úgy érzem :D:D
2017. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

A könyvelési séma ugyanaz, a program használatára meg rászánsz pár órát, és bumm meg is tanultad. Minden könyvelőprogram ugyanarra a sémára épül.

Ha valami mégsem menne, akkor megnézed, hogy az előtted lévő, hogyan könyvelte, vagy felhívod a program készítőjét, hogy-az adott dolgot mégis hol tudod elérni.

Könyvelést ne várj tőle, hogy majd lekönyveli neked, de azt elfogja mondani, hogy hova kell kattintanod, hogy megnyíljon a szükséges "ablak".


Esetekre már fel kell legyél készülve, amire figyelned kell, arra is.

Ha meg valami nem megy, akkor az, amit írtam. Megnézed, hogy az előtted lévő hogyan könyvelte, ha mégsem megy, akkor meg kutatsz a neten, vagy hagyod a melót olyanra, aki tényleg ért hozzá.

2017. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
hát a 16 évesem ezt csinálja könyvelőirodában adatrögzítőként... ez nem könyvelés :)
2017. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tudom pontosan mit hogyan kell könyvelni de volt olyan amit nem vettünk a suliban például számlák automatikus generálása rendelésből ilyesmik. Bizonytalan vagyok még picit :D De köszönöm a választ majd belejövök.
2017. ápr. 26. 21:09
 5/12 A kérdező kommentje:
akkor mégis mi? könyvelő programban kell csinálni a számviteli szabályok alapján akkor mégis mi lenne ha nem könyvelés? WTF
2017. ápr. 26. 21:11
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Adatrögzítés. Azért ne nevezzük már könyvelésnek, hogy egy kaptafára bekalapálsz vevőszámlákat...
2017. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
A könyvelő szakma 10 éven belül megy a süllyesztőbe... semmit nem csinál egy könyvelő amit egy jól megírt szoftver nem tudna. Sajnos ez van. A mai könyvelők már szinte csak adatokat rögzítenek...
2017. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7, a program nem fogja helyetted eldönteni, hogy egy számla áfatartalma visszaigényelhető vagy sem, nem fog helyetted gondolkodni...
2017. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
sok funkciót átvesznek a programok a jövőben az tény de nem lehet mellőzni az emberi jelenlétet soha a könyvelésben...és nem csak ennyi lesz a dolgom.
2017. ápr. 26. 21:43
 10/12 A kérdező kommentje:
ezt csak hozzám vágták a meglévő teendőim mellé :/
2017. ápr. 26. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!