Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Szerencsejáték beindítása...

SikrZ kérdése:

Szerencsejáték beindítása hazánkban, Szerencsejáték Zrt megkerülésével. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy remek szerencse játék ötletem de nem tudom megvalósítani mivel minden szerencsejáték állami kéz alatt fut. Nem tudom sőt nem is ismerem az erre vonatkozó konkrét törvényeket de hátha itt valaki igen. Kilehet e valahogy kerülni a szerencejáték zrt-t azzal, hogy valódi pénzért kapsz valami játék pénzt vagy érmét stb amivel játszhatsz és később azt vissza válthatod pénzre amit elutalunk. Vagy mint magánszemély hogyan tudnám megvalósítani ez az egészet? Sajnos a szerencsejáték zrt is csak cégeknek ad támogatást szóval még ettől is elestem . Nem tudom van e valakinek erre valami ötlete hogyan lehetne egy szerencse játékot beindítani. A játékot nem csak Mo. Szeretném hanem inkább mint az Euro jackpot egész Európában.

Nem a játék lefejlesztésével van a gond mivel szerencsére ez a szakmám hanem inkább a jogi vonzatai, hogy mi is lehetne erre a megoldás..



2017. jan. 15. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehetséges.
2017. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Magánszemélyként sehogy.
2017. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Állami monopólium, vagyis nem
2017. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor legyen online és ne legyen elérhető Magyarországon.


problem solved. úgyis nagyobbak a külföldi piacok

2017. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez az.. Mindenképpen online mivel telefonos az egész.

De itt megint az van hogy amiért külföldön üzemel Magyarországra jön a pénz belőle .. és kb ugyan oda vissza térek nem?

Vagy csak amit a játékkal nyerek és haza kerül a pénz és abból adózok akkor elviekben semmi vonzata nincs?

itt nem a cég a kérdéses mert kapcsolataim vannak valszeg tudnék szeretni rá embert akár külföldi cég akár belföldi. Csak hogy itthon nem lehet ha meg külföldi a játék és ha Magyarországot is be akarom venni akkor megint csak az utamat állja a szerencsejáték zrt. De ha kint csinálom meg akkor csak a bevételből kell adóznom. Jól értem?

2017. jan. 15. 21:15
 6/11 anonim ***** válasza:
11%

Ha külföldön szerzel 100 ft-ot, akkor a magyar állam honnan tudná, miből is származik?


Mármint nyilván ha egyenesen jön Magyarországra, akkor igen, de ha kimész és kinn lesz egy bankszámlád akkor mi a probléma? Amennyire én tudom ha onnan utalod tovább haza a pénzt, akkor azt nem igazán látják - bár fizetni azt fogsz érte.


Mondjuk kinn még annyira sem leszel tisztában a jogi környezettel

2017. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tehát a programozás megy, csak az a fránya google kezelése okoz gondot?
2017. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az tényleg látszik, hogy a magyar jogi szabályozásról gőzöd sincs. A Szerencsejáték zrt-nek semmi köze nincs az engedélyezéshez. Az csak egy szerencsejáték szervező cég.

A szerencsejáték felügyelet adja ki a koncessziós engedélyeket, ami több száz millió forint pl Vanja kaszinók.

Ha az EU-n belül nyitsz bankszámlát külföldön, ahhoz elvileg hozzáférhet a NAV. Egy adóparadicsomot kell keresni, ott bejegyeztetni a céget és onnan üzemeltetni online. Egy évben egyszer el kell oda menni és a befolyó pénz kp-ben hazahozni, vagy elkölteni külföldön.

2017. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 javíts ki, ha tévedek, de ha az érdemi munkavégzés itthon történik, akkor ráhúzzák a srácra, hogy adót csal és megbüntetik.
2017. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem az volt a kérdés, hogy hogyan legális, hanem hogy hogyan működhet.
2017. jan. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!