Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egészségügyi szolgáltatási...

Egészségügyi szolgáltatási járulékot hogyan kell fizetni ha jelenleg nincs bejelentett munkám? Hogyan tudom kérvényezni, hogy egyénileg szeretném fizetni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 12. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Befáradsz a területileg illetékes NAV-hoz.
2017. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
Igen, az egyik megoldás az, amit az első mondott. Jó sok idegeskedés lett belőle. Aztán amikor ott nem jött össze, akkor Ügyfélkapun regisztráltam és ott intéztem el. Egy csomó időt és energiát megspórolhattam volna, ha egyből ott kezdem...
2017. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
De inkább azt javaslom, hogy menj be a NAV-hoz, hátha neked nagyobb szerencséd lesz.
2017. aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Be kell jelentkezned eü.szolg.járulék fizetésre a T1011-es nyomtatványon.

Itt megtalálod: [link]

Ha van ügyfélkapud, azon keresztül beküldheted, ha nincs, vagy nem azon keresztül akarod, akkor postázhatod.

A linken találsz részletes tájékoztatót is.

2017. aug. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!