Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ezt megteheti a cégem velem?

Ezt megteheti a cégem velem?

Figyelt kérdés

Amikor megegyeztunk az interjun brutto 166 ezer + teljesitmeny aranyos jutalekban egyeztunk meg. (Vagyis hat ezt ajanlottak ha elfogadom kezdhetek ha nem viszlat)

Telefonos operator munka egyebkent azaz salesben dolgozom, de olyan projekten vagyunk ahol lehetetlen teljesiteni az elvarast igy csak az alapbert kaptam, de az nem annyi volt amiben megegyeztunk. Nem csak nekem senkinek aki nem teljesitett. Kozben kiderult mert kaptam ber papirt es brutto 640 ftos oraberben vagyunk es ez boven a minimal ber meg berminimum meg minden alatt van, 8 oraban dolgozom.

Megtehetik ezt hogy csak ennyit adnak?

Az elvaras erettsegi volt azaz kozepfoku vegzettseg az elvaras. En meg itthon vagyok mivel csak 19 vagyok de tobb felnott no van akinek csaladja van es veluk is ugyanezt megtettek. Valaszotokat elore is koszonom



2018. febr. 2. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A bruttó 166.000 az nettó 110.000 ft - nem ennyit kaptál?

Az, hogy érettségit kértek, nem jelenti azt, hogy megadják a garantált bérminimumot - ugyanis a ha a MUNKAKÖR igényel SZAKKÉPZETTSÉGet, akkor kell csak megadni. A telefonos értékesítés nem igényel semmilyen szakképzettséget, így nem kötelező megadniuk a garantált bérminimumot.

2018. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy pár éve de jó lett volna munka egyáltalán... megteheti, sőt azt is megteheti, hogy részmunkaidőben foglalkoztat. Gyere ide Oroszlányba a vasöntödébe 6+2 be, és megkapod a 180-at tisztán.
2018. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Brutto 102 ezer meg egy marek szotyira elegendő apró ez nettoban olyan 69 ezer ft volt.
2018. febr. 2. 18:03
 4/5 A kérdező kommentje:
#2-es megkaptam a tavalyi berpapirom es ott 8 oraban szerepelek 160 ora es brutto 640 oraber
2018. febr. 2. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerződés?
2018. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!