Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Meddig kell adóigazolást adni...

Meddig kell adóigazolást adni a munkáltatónak? Nem jan 31-ig kellett (volna)?

Figyelt kérdés
Senki se kapott, a többség kb azt se tudja mondjuk eszik vagy isszák a témát a határidőről fogalmuk sincs így nem is kérik, de én kértem és nem kaptam ma (se).
2018. febr. 2. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
De igen, jan. 31 a határidő és én ma meg is kaptam :-)
2018. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi van ha azt játsszák majd amit tavaly hogy még áprilisban se volt meg? és akkor nagy nehezen május elején 200.000-edik kérés után nagy kegyesen odaadták?
2018. febr. 2. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:

És most mégis erre milyen választ vársz? :-)

A NAV megcsinálja a tervezetet, ha nem vagy vállalkozó (is) - csak jóvá kell hagynod.

2018. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"És most mégis erre milyen választ vársz? :-)



az a kérdésem mi értelme annak hogy azt mondjuk jan 31-ig kell kiadnia... és ha nem teszi? akkor mi van? semmi?

ez a cég évek óta sose adta ki határidőre de hónapokat csúsznak-és mi történik velük? semmi?

2018. febr. 2. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!