Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Tippmixpro-ról származó pénz,...

Tippmixpro-ról származó pénz, adóbevallás?!

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a tippmixpro-ról származó pénz adómentes(ha jól tudom...). Viszont ha vki tényleg ebből él(most az mindegy, hogy elég kevés ember teheti meg), és semmi más bevétele nincs, neki adóbevallásnál mit kell csinálnia? Mert gondolom, valahova csak be kell írni, hogy ennyi bevétele volt ebből.

NEM akarok sportfogadásból élni(és nem is tudnék, ezt én tudom magamról:D), csak néha szórakozásból papíron bohóckodok, viszont most ez a kérdés felmerült bennem és hiába keresem egyértelmű választ nem találtam, több válasz volt, de szinte mind más. A segítőkész válaszokat köszönöm.



2018. febr. 22. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bevallani, a Szerencsejatek Zrt mar levonta az adot.
2018. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ha nem volt adóköteles jövedelmed, nem kell adóbevallást sem beadnod.
2018. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a szerencsejáték zrt-nél játszol, akkor nem kell a nyereményed után adóznod.


A szerencsejáték zrt gondoskodik arról, hogy ne tudj megélni belőle... Nagyon kevés eseményre lehet fogadni, azon belül nagyon kevés lehetőség van, szóval ez csak szerencsejáték.


Más helyeken pl unibet, bet365 stb mindenféle sportág elérhető és szinte minden létző meccsre lehet fogadni. Az u17, u19, esport stb meccsek is fogadhatóak, a legtöbbet közvetítik is és nagyon sok féle fogadási lehetőség van. Ha okosan csinálod, havi jövedelmed is lehet belőle, de viszont ez után adózni kell.

2018. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!