Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan tudom az ügyfélkapun...

Hogyan tudom az ügyfélkapun keresztül elkészíteni az adóbevallásomat?

Figyelt kérdés

úgy hallottam, hogy az adóbevallást az ügyfélkapun keresztül is el lehet intézni, így nem kell majd papír alapon - így én is csináltattam ügyfélkaput. A kérdésem az lenne, hogy ezt pontosan hol találom meg az oldalon belül? Válaszokat előre is köszönöm!

19/L



2018. márc. 2. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

letöltöd az ÁNYK programot, JAVA is kell hozzá.


utána letöltöd a megfelelő nyomtatványt, "telepíted" az ÁNYK-ban, kitöltöd, és beküldöd.


Amúgy a NAV megcsinálja neked és akkor nem kell xarakodj.

2018. márc. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy rémlik, ha belépsz, bal oldalon van eyg ilyen, hogy e-szja. A NAV megcsinálja az adóbevallásodat, és március 15 után az e-szja-ra kattintva meg tudod nézni. De a NAV főoldalán keresztül is el lehet ide jutni, akkor s kéri az ügyfélkapus azonosítódat.
2018. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!