Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyha csinálnék túrákat,...

Hogyha csinálnék túrákat, előadásokat és mondjuk kérek a résztvevőktől 500 vagy 1000 huf-ot, akkor annak milyen menete van egészen pontosan adózás ill. bejelentés ügyileg?

Figyelt kérdés
Csináltam már, de eddig ingyenesen, most viszont elgondolkodtam rajta, hogy egy ilyen jelképes összeg nekem is jól jönne, meg a résztvevőket se vágja földhöz..
2018. márc. 4. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Adószám kell hozzá magánszemélYként végezheted.


mns egyéb oktatás címen pl. tematikus túrák -formájában.

2018. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És így mondjuk, ha be van jelentve meg minden oké vele és jön 15-20 ember azaz kb 15.000 vagy 20.000 huf lenne a bevételem, mennyit vinne el a NAV ebből? Nincs valami olyan módja, hogy nekem megmaradjon kb a teljes összeg? (nem arra gondolok, hogy feketén csinálnám)
2018. márc. 5. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!