Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha paypalon eladom a laptopom...

Ha paypalon eladom a laptopom akkor azután kell adóznom?

Figyelt kérdés

Sziasztok meghírdettem a laptopom és a gépem jofogáson és egy külföldi fószer venné meg paypallon kicsit furcsáltam de gondoltam mi baj lehet belőle.

Paypallon lenne az üzlet tehát ezután adóznom kell? 35000ft értékben lenne a biznisz ha ez számít valamit.



2018. márc. 5. 16:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
:D De jó, küldjél még pénzt is neki, nem elég, hogy a laptopodat le akarja nyúlni?
2018. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kérj face kontaktot tőle . Kérdezz rá a nyomoroncra hogy jött ki az összeg . Aztán neki mi a buli abban ha külföldről vesz holmit és futárt küld stb . Az üres mesékre vagyok kíváncsi .
2018. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem sajnos már nem ír vissza
2018. márc. 5. 19:31
 14/14 A kérdező kommentje:
Utoljára azt írta hogy kuldjem el a cuccot mert a paypal vissza tartja a pénzét ezért nem érkezik meg nekem 😑
2018. márc. 5. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!