Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy lehet kideríteni az...

Hogy lehet kideríteni az üzemeltető cég nevét, és bevételét?

Figyelt kérdés

Van egy MMORPG nem tudom ismeritek-e, nw2online (régebben nextworld2, metin2mesternext volt a neve).

itt a weboldaluk: [link]

Azt szeretném kideríteni, hogy ki is üzemelteti, és mekkora bevételt termel a játék. Ha jól tudom ezek publikus adatok.



2018. máj. 28. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondosan rejti és nem említi, hogy milyen cég van a háttérben.

Nem tudom a GDPR alapján kell-e ezt közölni vagy sem.


A lenti összefüggés pedig egyáltalán nem biztos, hogy a céghez köze van, lehet csak a hoszting, és annak ott van a bevétele 2016. évből, de lehet ennek semmi köze a játékhoz. passzolom. Írj nekik a kapcsolat űrlapon, hogy mi a cég neve, akkor abból kiderül ha elárulják, amit kötve hiszek :)


[link]



[link]

2018. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ugyanez a domain be volt regisztrálva .hu domain-nel ami nyilvános adat,


nem tudom meg lehet-e osztani ezért keress rá magad és kiadja a cég nevét,


Budapesti cég 1223-as irsz.-mal.


[link]

2018. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2018. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
amennyire látom elég különböző cégeket linkeltetek :D.. Azért köszi rákérdezek hátha.
2018. máj. 28. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindegyiket én linkeltem, és ha végigolvasnád, azután értelmeznéd akkor rájönnél miért van ott több féle cég.


Az utolsó cég valószínű át lett nevezve arra a hello kft-re vagy beletöröltek az adatbázisba, mert az url-ben még mindig ott van az az eredetileg szegedi cég ahol látni hogy online játékkiadással foglalkozik az illető, a neve és az anyja neve és címe is ott van ha lejjebb görgetsz.


OMG

2018. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Főtevékenység

5821 Számítógépes játék kiadása


alatta meg a neve valami Tamás

2018. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja köszi most már értem
2018. máj. 28. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!