Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Elronthatták a bérpapiromat?...

Elronthatták a bérpapiromat? Mit tudok tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Volt munkahelyemen kifizetéskor szerintem elrontották a bérpapiromat. Amit jeleztem a cég felé és kértem nézenek utána.

Ma hivott a fönök felemelő hangon h még többet is adott mint amennyi járt volna. Hiaba mondtam h mi a meglátásom lese tojta. Magyarul utána se nézett .


8orában 6 napot dolgoztam de volt h kevesebb volt az orám mert lecsiptek belole volt h 16ig bent voltam es 15:30at irt be a műhelyvezető.

21/7 ledolgozott nap van a papiron ami mar szerintem hiba.

Mert ott vannak az unnepek is ami fizetett unnep es 2 szabi amit kivettem.

Fonok szerint 114ezr volt a fizum de mivel kertem eloleget 10ezret 104ezret kaptam de bérpapiron 109ezer volt feltüntetve.

És fönök szerint meg tobbet is kaptam állitolag ami szerintem nem igaz. Mit csináljak h a végere jarjak . Es meg ilyet szol h nem akar zurt ha esetleg ugy gondolom h vissza akarnek menni ez is fura kijelentes volt szamomra.

Eleve azert jottem el mert nem volt jó.

Nem is ertem miert gondolta h vissza mennék.

Nem tudom így mit tehetnék.


2019. jan. 14. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen munkarended van? Általános H-P-ig? Mivel fizetett ünnep 2012 óta nincs.
2019. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hétfőtől szombatig reggel 8tol délután 4ig így szol a munka.
2019. jan. 14. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:

A szokásos:

Munkaügyi vita esetén, ha nem jutsz dűlőre a céggel/volt céggel, a kormányhivatalokban találod a munkaügyi hatóságokat. Ott kell panaszt tenni, ők majd "utána néznek" a bérszámfejtésnek is.

2019. jan. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!