Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan lehet benyújtani...

Hogyan lehet benyújtani fizetési könnyítési kérelmet?

Figyelt kérdés

Egyéni vállalkozó vagyok.Dec.31.volt KATA tartozásom.Ügyfélkapun küldtek felszólítást, és egy formanyomtatványt, hogy ezen küldhetek kérelmet részletfizetéshez.Kinyomtattam, elküldtem postán.

Most írnak, hogy ezt nem fogadják el, csak elektronikusan beküldve.

Van ügyfélkapum, de nincs könyvelőm.

Konkrétan leírva, ki tudna segíteni, hogy is kell beküldeni?Hol van amit ki kell töltenem, hogy töltöm ki,hogy küldöm el NAV-nak?


2019. jan. 30. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyk Fam01 nyomtatvány
2019. jan. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is KATA-s egyéni vállalkozó vagyok, de javaslom, minél hamarabb keress egy könyvelőt: ha nem is minden hónapban fizetsz neki, de állapodjatok meg pl. egy negyedéves díjban, hogy bármikor tudj hozzá fordulni. Nem sokára jön az éves adóbevallás időszaka is - azt egyáltalán nem biztos, hogy meg fogod tudni csinálni, vagy ha mégis, akkor az jó lesz. Igaz, hogy idén már a NAV az egyénieknek is csinál egy tervezetet, de attól még rá kell nézned, korrigálni kell, stb.
2019. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!