Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha az Ügyfélkapu nem küld új...

Metionin kérdése:

Ha az Ügyfélkapu nem küld új jelszót, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Szóval jóanyám ügyfélkapuját én csinálom, mert nekem van netem. Elfelejtette a jelszót, kértem újat de nem kaptam semmit. A felhasználónevét tudom és az e-mail címet is pontosan írtam be. A kód mégsem jött meg (spamek közt sincs). Ilyenkor mi van? Az értesítések megjöttek eddig, szóval nem az email cím van rosszul beírva, a felhasználónév pedig mindenkinek a teljes neve, ékezet nélkül, egybeírva. Én a napokban jártam úgy, hogy nem fogadta el a jelszavam, kértem újat és 2 perc múlva küldték is. Meg lehet ezt oldani anélkül hogy anyámnak be kelljen menni az okmányirodába, esetleg valami meghatalmazással?
2019. márc. 29. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem léphetsz be más nevében az Ügyfélkapun - még akkor sem, ha csak Neked van neted - szóval okmányirodában, anyád nélkül biztosan nem fogsz tudni, még meghatalmazással sem.

Amúgy nekem tegnap egy egyszerű vaterafutáros email majd 1 óra múlva jött meg - lehet, később előkerül az a jelszó.

2019. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hívd a 1818-t ott mindenre választ kapsz!


Amúgy van, hogy a böngésző helyes adatokra is sikertelen bejelentkezést ír, akkor törölni kell az előzményekből a sütiket és akkor beenged.

2019. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy hivatalosan nem intézhetném de így utazást, pénzt és felesleges hisztit takarítok meg. Ha én évente egyszer bepipálom neki a cuccost, el van intézve, egyébként meg csak probléma volt vele, elfelejtette megcsinálni vagy valami falubeli nő orbitális összegért cserébe töltötte ki neki a papírokat, azt is volt hogy rosszul.

Ezt a sütis előzményes dolgot viszont kipróbálom, hátha az a baja hogy ugyanarról a gépről lépek be az enyémbe is meg az övébe is.

2019. márc. 29. 14:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha lejárt a beállított érvényességi idő és nem hosszabbítja meg, akkor utána már csak új regisztrációval lehet bejutni. Ilyenkor nem küld jelszó emlékeztetőt sem.

Azt hiszem az alap beállítás 2 év, ezt a felhasználó tudja módosítani. Erről küldtek emailt, ha ez van.

2019. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem járhatott le, még elég friss a regisztrációja. Azóta se kaptam meg a kódot pedig tuti mindent jól írtam be :/
2019. márc. 30. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:

felhasználónév pedig mindenkinek a teljes neve, ékezet nélkül, egybeírva


Ez nem igaz, azt adsz meg, amit akarsz, bizonyos feltételekkel. Mert pl Kovács Tamás biztos nem csak egy van az országban.

2019. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!