Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az minek mondható hivatalosan...

Az minek mondható hivatalosan amikor x. y. kiutal x összeg fizetést a dolgozónak és azt a dolgozó visszahozza a főni zsebébe? És ha ez kiderülne, mi lenne a következménye, menteni tudná magát?

Figyelt kérdés
2019. márc. 29. 22:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Pontosabban az alkalmazottnak vállalkozása van és mivel bejelentett munkahelye van ezért nem kell fizetnie maga után. A havi kb 20 műszakból jön mondjuk 9-et, de papíron jön 20-at és minden plusz neki van kiutalva jutalomként, műszakonként kap egy fix összeget, a többi pénzt pedig viszi zsebbe.
2019. márc. 29. 22:49
 2/15 A kérdező kommentje:
A főnökének.
2019. márc. 29. 22:50
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos napi munkaügyis troll kérdés. Másrészt a felvetés is baromság, mivel pénzt kivenni egy cégből messze a legrosszabb alkalmazotti bérrel a rekord magas járulékok miatt.
2019. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu.
2019. márc. 29. 23:01
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu, akkor jó nagy baromság. Anyagilag legrosszabb így csinálni. De aki hülye....így jár
2019. márc. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Benzinkúton dolgozom, van egy fiú mtársunk, ő asztalos. Dolgozik pár műszakot a kúton és be van írva a jelenlétim hónap utolsó napján teljes hónapra. Vannak célszámok stb ami után a kút kap plusz pénzt. És minden pluszt neki utal ki, nekünk meg semmit. Full hülyének vagyunk nézve. És már elegünk van, de mki fél h ki lesz rúgva ga kinyitja a száját. Köztünk is eloszhatná egyenlően azt a pénzt, de mindent annak az egy embernek utal ki mert leveszi a kártyájáról és hozza neki
2019. márc. 29. 23:05
 7/15 A kérdező kommentje:
Pár szót elírtam véletlenül, bocsi.
2019. márc. 29. 23:06
 8/15 A kérdező kommentje:
Engem az érdekelne, hogy ki tudná menteni magát? Ha valaki jelentené? Nem vagyok rossz indulatú meg irigy sem. De ez már sok hogy 72000 jutalmat utal ki.. egy embernek... én meg kaptam februárra 150 e fizut családi adókedvezménnyel együtt...
2019. márc. 29. 23:08
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu akkor nálatok dolgozik a világ leghülyébb könyvelője és főnöke együtt. Ezer féle módszer van a pénz kivétre, ez a lehető legrosszabb. Rosszabb mint hivatalosan leadózni az osztalékadót, nyereségadót, stb. Ennyi erővel kivehetnék a pénzt és fejen pörögve elégethetnék. De biztos kamu, ennyire hülye főnök nemhiszem hogy létezik.
2019. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem kamu!!! Esküszöm. Egy sima mezei munkás vagyok. Nem értek ehhez én csak ezt tudom amit leírtam.
2019. márc. 29. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!