Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés

A kérdés

Ha egy civil szervetnek felajánlottam az adóm 1%-át, látni fogják név szerint hogy támogatom őket?

máj. 15. 20:48  Privát üzenet  

A válaszok
Nem.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 15. 21:12 Privát üzenet
Előző voltam, szóval alapjáraton nem, de kikérheti a listát és ha úgy rendelkeztél hogy láthatják, akkor látják.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 15. 21:15 Privát üzenet
Be kellett jelölni, amikor nyilatkoztál, hogy megkapják-e vagy sem.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 16. 01:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A civil szervezeteknek felajálható 1%-ot ha nem rendelkezem róla akkor a könyvelőm bárkinek felajálhatja a tudtom nélkül?
Annak a civil szervezetnek adhatja sajat szja-jat az a szemely, aki az egyesulet kepviseloje, ill. az egyesulet tagja?
Van már belőle 2013-as?
Közhasznú szervezet támogatása után hogyan érvényesítheti a cég az adókedvezményt, az alább részletezett esetben?
Értesítem hogy a 2010 évi személyi jövedelemadója 1%-ának a felhasználásáról rendelkező civil szervezet javára szóló nyilatkozatát érvénytelennek minősítettem mivel a személyi...
Az APEH honlapján, a Közlemény a 2009. rendelkező évi civil kedvezményezettekről menüpontban az adatok a mostani felajánlásokat tartalmazzák?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Adózás, könyvelés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!