Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés

A kérdés

Egyszerűsített számla aljánál az aljához azt írtam az áfa kulcshoz, hogy AM? Ebből lehet baj? Látom, hogy mások 0%-kal töltik ki vagy csak áthúzzák.

máj. 16. 12:49  Privát üzenet  

A válaszok
Magyarországon nincs 0%-os áfakulcs. Szóval te csinálod jól, hogy AM-et írsz. De ebből nem lesz probléma, a való életben a NAV mindhárom verzióz elfogadja sajnos.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 16. 13:16 Privát üzenet
Az AM a szabályos, jól csinálod.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 17. 05:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy cég nevére egyszerűsített számla elszámolható?
Egyszerűsített készpénzfizetési számlánál melyik színűt kell átnyújtani a vevőnek?
ÁFA mentes adószámos magánszemélyként hogyan töltsem ki az egyszerűsített készpénzfizetési számlát?
Van egy Tescos egyszerűsített számlás blokkom, ezt hogyan lehet lekönyvelni, illetve lemásolni?
Én eddig alkalmazottként dolgoztam egyéni vállalkozó mellett, mostantól szeretnék önálló KATÁ-s vállalkozó lenni. ÁFÁ-s számlát igénylő vásárlókat, cégeket kiszolgálhatok-e? Az...
Egyszerűsített készpénzfizetési számla kitöltésekor a "megnevezése, besorolási száma és egyéb jellemzői" rovatba mit kell írni angol használtruha esetén?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Adózás, könyvelés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!