Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi van ha magánszemély vagyok,...

Mi van ha magánszemély vagyok, a NAV berendel egy igazolást felmutatni, de elkallódik az ajánlott levél, nem kapom meg?

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 13:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ja hogy nálad ez a normális? Bocsánat, akkor nem szóltam.
2019. máj. 19. 16:00
 12/17 anonim ***** válasza:

Akkor az van, hogy megkaptad a választ már: kézbesítési vélelem, ha gondod adódna mégis.


A kérdésed nagyon elméleti, így elméleti válaszokat is kapsz.

2019. máj. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ügyfélkapú...

Magánszemélynek is oda küldik a levelet elektronikusan, és ott még csipog is emailke, hogy leveled jött.

És nincs nyüglődés, hogy átvetted, vagy sem.

2019. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
az h elveszik egy levél messze nem elméleti. ép ezért alakultak a székhelybérletek,mert vállalkoznak ezért adószám bevonás is járhat.
2019. máj. 20. 19:06
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi válasz nem jó, mindenre van kritikád. Én kezdem azt érezni, hogy kötekedsz. :)

Részemről tovább lapoztam...

2019. máj. 21. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
nagyon helyes mivel a válaszok nem a kérdésre adott válaszok. ezzel kellett volna kezdened
2019. máj. 21. 07:18
 17/17 anonim ***** válasza:

1. Nem egyszer próbálják meg a kézbesítést

2. A NAV oldalát nézegesd, ha ilyen para vagy, fent vannak a kézbesítési vélelmes levelek

3. Minimum jogkövetési indul.

2019. máj. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!