Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az új típusú e-személyit...

Az új típusú e-személyit csináltatok utána kell még az adókártya?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elhagytam az adókártyám, (igen tudom retardált vagyok), de ha igényelek egy e-személyit ingyenesen elvileg azon fent van az adószámom. Munkavállaláskor fogják külön kérni az adókártyát vagy elég lesz a személyi?
2019. jún. 20. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogják kérni, mert kell nekik az adóazonosító jeled és valszeg a cégnél nem lesz meg a szerkezet, amivel olvasni lehet az e-személyit. Mindenképpen jó ha van ilyen kártyád.
2019. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írták, az e-személyihez kell egy kütyü, amivel le tudják olvasni a rajta lévő adatokat.

Én még nem láttam olyan munkáltatót, akinek lenne ilyen kütyüje, és nagyon erőltetné, hogy beszerezzen akár egyet is. :)

2019. jún. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ment a zöld pacsi,

Köszöntem

2019. jún. 21. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!