Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 3hete várom a budapest bank...

3hete várom a budapest bank bírálatát 3,6mről van szó 7éve 1 munkám van, fel hívott az ügyintézőm, hogy mik azok a oénzforgalmak a számlámin?! Többi lenn

Figyelt kérdés

anyukámék az én számlámról kűldik a törlesztőjüket ,mert nekik nincs! Meg egyszer utalt a párom 6eft-ot

Semmien hitel nincs a nevemen bizonyítani is tudom,de ez miatt elutasíthat hogy anyuék utalása is a számlámról megy?


2019. aug. 12. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Igen, elutasíthat.
2019. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
miért? Nem az én pénzemből megy3
2019. aug. 12. 18:30
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
De igen, ami a szamladon van, a te penzed. A bank nem latja (es nem is erdekli), hogy anyuciek neked kezbe adjak a torlesztojuket, naluk az latszik, hogy megy ki a szamladrol a Providentnek vagy Credigennek, akarkinek havonta x ezer forint. Marpedig Provident ugyfelnek a bankok nem szivesen hiteleznek, mert oka van annak, ha valaki Providentes...
2019. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az jó ,egy világ omlik össze bennem :( ez volt az álmom a párommal együtt

Akkor nem fog sikerűlni

2019. aug. 12. 19:01
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
nem drámázni meg pánikolni kell hanem megmondani az ügyintézőnek, hogy mi a helyzet.
2019. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
elmondtam mindent!!kösz a megértédt utolsó
2019. aug. 12. 19:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Francb nem tudtok eladoaodni
2019. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mit írsz? Nem értem.
2019. aug. 13. 05:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos mast sem nagyon ertesz. Kockazatos adosnak szamitasz A bank meg nem ad olyannak tobbmillios hitelt, aki mar most is fogyasztasi hitelt torleszt es ezt elfelejtette beirni a hiteligenylesbe is, csak utolag derult ki.
2019. aug. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
NEM TÖRLESZTEK SEMMIT NINCS HITELEM A KHR-BEN IS ZEREPEL H SEMMI NINCS A NEVMEN..........KÖSZ A SOK ÉRTELMETLEN VÁLASZT!!!!! JÓ HOGY TI MIND ILYN OKOSOK VAGYOK.. MEGSZEMETEK
2019. aug. 13. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!