Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Revolut bankkártyámat...

A Revolut bankkártyámat odaadhatom a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Ukrajnában él. Az én otp mastercardommal van szinkronizálva, így bármikor tudnék neki pénzt küldeni.

Ez így lehetséges, vagy van ennek valami logikai hátulütője?


2019. aug. 23. 16:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"LOL te láma, nagyon tekersz azért a 3000Ft-ért, 37 kérdés 3 nap alatt. Olvastam, hogy akkor vesznek fel valakit alkalmazottnak, ha 1 hét alatt 200embert léptetnek be!"


Őszintén szólva lesz@rom a 3ezret. A lényeg, hogy tudjak utalni a barátnőmnek.

És ha azt hiszed, hogy ez már a 20ezredik kérdésem, akkor eléggé nagy sötétség leselkedhet a fejedben. Azt ugye vágod, hogy most májusban jött ki a HUF-os verzió, így megszaporodhatott a kártyahasználók száma.

Én tegnapelőtt vettem észre, hogy van Revolut. Mivel 1 hónappal ezelőtt Ukrajnában pénzt vettem ki (20.000 ft), 2500-3000 körüli összeget rámsóztak...

Ezért néztem utána, hogy hogyan lehet ezt olcsóbban megúszni. Tudom, fáj neked, hogy már ilyen is létezik, de sokaknak szüksége van egy ilyen alternatívára.

Megnéznélek, hogy te mit kezdesz 2 hónapig Munkácson (Ukrajna). Az első készpénzfelvételnél kiborulnál...

2019. aug. 24. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!