Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha rendelek EBAY-ről és...

Ha rendelek EBAY-ről és levonja a bizonyos összeget, akkor miért tűnik el a számlámról 3000 forint?

Figyelt kérdés

Sehol sem írja hogy levonna 3000 forintot, egyszerűen csak eltűnik.

Erste banknál vagyok, eddig minden ebay rendelésnél ez volt.



2019. szept. 1. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Nagy a sötétség pénzügyekben kis hazánkban az látszik. Eltűnik a pénz, mert le lett vonva! Viszont ez a netbankban nem jelenik meg azonnal!!!! Sokszor csak napok múlva le LEKÖNYVELVE! Addig csak zárolt összegek közt fogod megtalálni.


Az ilyen kérdések miatt kellene az iskolákban pénzügyi alapokat tanítani.

2019. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem te nem érted a kérdést, nem költöttem semmire sem 3000 forintot, csupán másfél euró volt amit vásároltam. Így bárhogy nézem eltűnt 3000 forint, és tudni szeretném miért :)
2019. szept. 1. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerződés, díjszabás mire lehet jó?
2019. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor vásároltam már ebay-en, de még sosem tűnt el a számlámról több, mint kellett volna. Esetleg a szállítási költség lehet a különbözet? Bár okosabbak akkor lennénk, ha látnánk, pontosan miket okéztál le fizetés előtt. Illetve ha rámész a fiókodra, elvileg ott kell lennie a vásárlásnak részletekkel együtt.
2019. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nankod ügyfélszolgálata mit mondott?
2019. szept. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!