Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jogtalanúl kerűltem fel a khr...

Krissztián98 kérdése:

Jogtalanúl kerűltem fel a khr e. Merre fordulhatók?

Figyelt kérdés
Cetelemnél van egy személyi kölcsönöm. 2018. Október - novemberi hónapnal csúszásom volt. Felbontották a szerződésemet, és felajánlották hogy január 13 ig fizessek be 65 000 ft ot, utána havonta 71 000 ft ot. Így már a 3 hónap csúszást nem kell kifizetni, új futamidőre megkaptam a fent álló tartozást kamatmentesen. Viszont nem rég hitelkeretet szerettem volna beállitani ahol közölték hogy márciusba felkerűltem a khr e hitel nem fizetése miatt. Felhívtam a cetelemet ők közölték hogy igen így van mert 3 havi csúszás volt. Hiába volt fizetve már utána. Tulajdonképpen meg sem hallgatnak, a harmadik hónap mulasztás már az új futamidő miatt lett amit ők kínáltak fel. Kérdesem az lenne hova fordúlhatok ez ügyben. Egyébként szerződes modósítást nem kaptam, és a khr en is ugy szerepel mint ha 65 000 el fizetném.
2019. szept. 19. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Trssék, bár ilyen képességekkel, mint ami neked van, nem hiszem, h sokra fogsz velük menni. Egy jó tanács, ne állíttass be hitelkeretet, ha a hiteles sem tudod fizetni.

[link]

2019. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A KHR-be MINDEN hitel felkerül, az is, amit rendesen fizetnek. A KHR nem a BAR-lista, hanem annak egy kiterjesztése a JÓ ADÓSOKKAL is.
2019. szept. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!