Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért ilyen rosszak az árfolya...

Miért ilyen rosszak az árfolyamok az ERSTE-nél? (lent)

Figyelt kérdés

Néztem az euró deviza-árfolyamokat az ERSTE-nél és az OTP-nál. (Mindkét helyen van folyószámlám és venni szeretnék eurót.)


Az ERSTE 345-ért, míg az OTP 337-ért adná.

Miért ilyen nagy a különbség?

Vagy rosszul látok valamit?


[link]

[link]



2019. nov. 12. 17:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A tőzsdei kereskedés/jegybanki intézkedés stb. folytán a valuták/devizák árfolyama is változik nap közben, ezért jegyeznek több árfolyamot napon belül.
2019. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"75%-ossal ne foglalkozzatok, nem ért semmit az egészből szerencsétlen. Igazi klasszikus félkegyelmű szegény."


Tudod, kérdező, azért a pofátlanságodnak is van határa.

Idejössz, kérdezel valamit, MERT NEM TUDSZ VALAMIT, segítséget kérsz, én megpróbáltam a szabadidőmből segíteni, teljesen normálisan válaszolgattam először a SZABAD IDŐMBŐL!! - nem unalomból!! - és még ha nem is tudtam segíteni, mert esetleg nem értem, amit akarsz - bár szerintem igen - akkor sem az a módja, hogy a másikat leszóld, a sárba döngöld és ilyen hangon minősítsd.

Hogy veszed ehhez a jogot, hogy egy másik emberrel ismeretlenül így beszélj?

Azért, mert ez egy névtelen fórum, azt hiszed, itt jól bele lehet rúgni a másikba?

Nem írom le, mit gondolok, mert én kulturáltabb vagyok annál :-)

2019. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!