Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha zárolták a folyószámlát de...

Ha zárolták a folyószámlát de én kíváncsi lennék előző 3-4 hónappal ezelőtti pénzmozgásra, hogy tudom megnézetni? Otp azt mondja nem látja mert zárolva van lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Először azonosítod magadat, utána tudnak segíteni.
2019. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elhunyt hozzátartozó számlájára lennék kíváncsi az utolsó 4 hónapba . Én vagyok az örökös de azt mondták zárolták és ők se látják ez fura azért nem?
2019. nov. 20. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Az örőkös bemegy a bankfiókba, viszi a hagyatéki tárgyaláson kapott papírt, utána adnak információt
2019. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja adtak nem látják mert zárolva van.
2019. nov. 20. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:
A papírokat is bevitted?
2019. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jogerős határozatot vittem. és szerettem volna az utolsó 3 havi számla kivonatot megnézni meg az értékpapír 0 volt és kiváncsi lettem volna mennyi volt rajta mivel a másik örökös még halála előtt kivette, csak kíváncsiságból szerettem volna mennyit nyúlt le.Mivel már úgyse lehet tenni semmit csak érdekelt volna
2019. nov. 20. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!