Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ilyen esetben hogyan járjak...

Ilyen esetben hogyan járjak el netes vásárláskor?

Figyelt kérdés
Ha csak netbankunk van, netes vásárláshoz pedig kér egy bizonyos kódot, azt hiszem cvv, vagy ilyesmi. Azt hol találok ilyenkor meg, vagy így nem lehetséges bármilyen tranzakciót végezni neten?
2019. nov. 26. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, van egy bankszámlátok, amihez tartozik netbank szolgáltatást, de bankkártyátok nincs.

Akkor sehogy, mert bankkártya nélkül nem tudsz bankkártyás fizetést teljesíteni.

2019. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából anyumé, és biztos van kártya is, csak valami kifogás kellett ügye, én adnék neki pénzt kp-ban, mivel nekem nincs kártyám, hogy neten vásároljak, de akkor sem meri megadni sehova ezt a bizonyos kódot.
2019. nov. 26. 13:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs bankkártya, akkor még max előreutalással tudsz fizetni (ha nincs utánvét), de ha nem megbízható ahonnan vásárolsz, akkor még nagyobb a sansz hogy azzal átvernek.
2019. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy játékban szeretnék vásárolni bizonyos kreditet, ennyi lenne, a világ egyik leg híresebb játéka, ha nem a leg híresebb. A szüleimnek, vagyis anyukámnak pedig mondhatom, ő nem bízik meg bennem, vagy nem tudom, pedig én saját keresetből fizetnék neki még többet is mint amit levásárlok. + szoktam is neki adni pénzt.
2019. nov. 26. 13:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ha egymás között nem tudjátok leharcolni, azon mi nem nagyon tudunk segíteni.
2019. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja az igaz. :) ♡ mindegy azert koszi :3
2019. nov. 26. 14:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Igényelhetsz OTP Junior kártyát te is.
2019. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Nincs esetleg webkártya? Azt pont az ilyenekre találták ki.


Minden banknál lehet igényelni. Vannak számlacsomagok, ahol ingyenes.

2019. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Ha én lennék az anyád, ilyen hülyeségre én sem adnék, inkább két pofon kíséretében visszazavarnálak tanulni, hogy ember váljob belőled.

De ha már menthetetlen vagy, akkor kell kérned egy saját kártyát, akár virtuálisat, CVV kódja annak is van. Nézz körül fintech téren, egy Revolut számlát öt perc alatt nyithatsz, virtuális kártyát is azonnal létre tudsz hozni. Arra meg feltölthet anyád amennyit nem sajnál.

2019. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy nagyon kicsi összegről van szó, a boltban egy üdítő meg egy csípsz ára majom gyerek.. Ennek az ezerszeresét adom neki azt én volnék a semmire való meg a menthetetlen? Sok eszed van gyerekem..
2019. nov. 27. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!