Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Véletlen kétszer utaltam a...

Véletlen kétszer utaltam a Cofidisnek, hogy tovább?

Figyelt kérdés
Lassú az internetem, és amikor megerősítettem az átutalást, kilépett a főoldalra, miután visszamentem, megnéztem, és a számlatörténetben nem volt semmi új, tehát megpróbáltam mégegyszer, ekkor azt írta ki az oldal, hogy ma már próbálkoztam ezzel, és bizonyosodjak meg annak a tranzakciónak a milétéről, mielőtt újraküldöm. Nem találtam ezek után sem a számlatörténetben, így hát megpróbálkoztam megint. Ezután azt írta ki, hogy sikertelen. Van elég pénz a számlán, de mi van ha 'elakadt' valahol a kettő átutalás és mindkettő átmegy?

2019. dec. 10. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem fog történni. Túlfizetésed lesz. Felhívod a Cofidist és ők elmondják, hogyan rendelkezhetsz a túlfizetésről.
2019. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legközelebb ne a számlatörténetben nézd, hanem a tranzakciók lekérdezése- nél.


Ma hasonló történt velem, megadtam minden adatot, de véletlenül hirtelen egymás után 2x kattintottam az egérrel az elküldre, mire hibát írt ki, de én nem utaltam újra, hanem megnéztem a tranzakcióknál és ott meg azt írta: végrehajtva. Az egyenlegemről viszont nem vonta le. Így aztán vártam, vagy 5-6 percet, mert nem akartam még egyszer elküldeni, nehogy úgy járjak, mint Te: kb. 5-6 perc után eltűnt az egyenlegemről is az öszeg és később megjött a visszaigazoló emailem is a postafiókba.

2019. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!