Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudnék előre jutni?...

Hogyan tudnék előre jutni? Saját lakás? Autó? Tapasztalt emberek véleményére vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés

Pályakezdő egészségügyi dolgozó vagyok, 1 éve dolgozom benne, sajnos azt látom, hogy csomó eus ismerősöm ki ment külföldre már van saját lakása autója én meg itt vagyok, és minimálbérért dolgozom...

Engem igazából nem vonz a külföld itthon szeretném a karrieremet építgetni, albérletben vagyok 65+rezsi, valamint van egy kis autóm amit fenn tudok tartani.

Másodállást is vállaltam hogy tudjak félre tenni, de ígyis azt számoltam hogy évek mire lesz saját lakásom vagy egy jobb autóm,és nem akarok örökké albérletben élni, ezt a 60ezret a saját lakásomra is költhetném, és így hogy van másodállásom az összbevételem 250 ezer ...jobb esetben 270 benzinpenzzel együtt amit fizet a másodállás +

És ezek a kiadások mellett van még a sport amire sok pénz elmegy már évek óta csinálom verseny szerűen nem tudnék csak úgy lemondani róla, bár akkor még többet tudnék megspórolni.

Talán itt a hitel lenne a megoldás?

Hitel nélkül sose fogok tudni lakást venni?

Mennyi idő lenne mire vissza fizetném?

Hogy működik ez?

Ki honnan indult és mivel tudnék jobban spórolni?

Hogyan kezdjek hozzá

Havi szinten kb 20-30 at teszek félre és akkor nélkülöznöm sem kell



2019. dec. 14. 15:08
1 2
 11/13 anonim válasza:

Először is a 4-esnek gratulálok, hogy 200-300 ezreket raknak félre és még úgy sem jönnek ki.

A másik dolog, hogy tévedés, hogy nem volt régen hitel Magyarországon. Volt bizony, csak a hitelkonstrukciók mások voltak. Ugyanúgy mint külföldön. Odakint azért vesznek fel hitelt, mert vissza tudják fizerni. Idehaza ez nagyon nehéz, de nem lehetetlen. Próbálj meg spórolni, de még fiatal vagy, 1-2 évet várni nem a világ vége.

2019. dec. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#10: aha, oké, akkor a szüleimnek és nagyszüleimnek elfelejtettek szólni erről.
2019. dec. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Először is a 4-esnek gratulálok, hogy 200-300 ezreket raknak félre és még úgy sem jönnek ki."


Ilyet hol olvastál? Én írtam #4et és újra elolvastam de nem írtam olyat, hogy nem jövünk ki. Kijövünk csak például egy nagyobb ház felújítás, átépítés hitel nélkül sok év gyűjtése lesz. Még havi 200-300 megtakarításbol is!

Akkor szerinted a kérdező havi 20-30 ezre mire lesz elég? 10 év alatt 3 millió? Egy garázst nem adnak annyiért normális helyen.

2019. dec. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!