Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megkaphatom a hitelt? Mennyi...

Megkaphatom a hitelt? Mennyi idő mire lesz eredménye a bírálatnak?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, 135 a jelenlegi fizum, most járt le a próba időm, 600 ezret szeretnék felvenni.


Annyi problémám van hogy határozott idejű szerződéssel vettek fel, amit majd véglegesítenek nyárig, ezt mondta a főnököm.(Pedagógus vagyok)


Szerintetek megkaphatom a hitelt?



2019. dec. 27. 07:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, a határozott idejű szerződès miatt.
2019. dec. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak 600k miatt elköteleznéd magad?


Itt vannak a problémák... Az emberek maguknak kovácsolják a láncokat.


Inkább várj s fizesd magadnak egy koffer vagy dobozba azt a havi "törlesztést" és legyen önkontrolod.


Minek sietsz?


Ha pedig kell, használd a kis agyadat, szedd össze a mihez értésed és csinálj valamit amiből plusz kesst tudsz keresni.


Nem ismerlek, nem tudom mihez értesz.

De pl tanár vagy: tarts magán órákat.


Pl anno diákként alkotásaimból összeszedtem annyi pluszt, mint apám keresete.


Mindenki kinevetett, a végeredménykor már nem.

(Ugyan ez volt vállalkozás indításakor)



Az emberekből kihal a kreativítás, mihez értés.


Asztalos ismerősnek is nehezen ment... Nekem kellett ötleteket mutatni (vázlatokban) , hogy ne a megszokott módon tálalja a mihez értését. Azóta semmi gondja.


Tanárnak mondjuk el nem mennék, főleg nem napjainkban 😅

Részvét.

2019. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!