Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » SZÉP kártya: ha nem jár vki...

SZÉP kártya: ha nem jár vki étterembe, nem rendel kaját, akkor mire és hol tudná elkölteni az összeget?

Figyelt kérdés

Konkrét helyeket is írhattok.

(Debreceni vagyok)

De ugye olyan hely érdekelne, ahol nem melegétkezésre fogadják el, mert ilyesmit nem szoktam venni/rendelni.

Pont olyan infó kéne, hogy hol fogadják el a melegétkezés-zsebet NEM melegétkezésre.


Mielőtt a honlapot javasolnátok, az jóformán nem is működik, de ha nagyritkán betölti, akkor olyan helyek vannak a listában, amik évekkel ezelőtt megszűntek. Ezért kellene konkrét tipp.

Mit lehet még fizetni melegétkezés-alszámláról?


Sajnos semmi egyébre nem kérhettük, ez egy szükségmegoldás volt.



2019. dec. 29. 15:03
1 2
 11/14 belapus ***** válasza:

Annyi könnyebbséged van már, hogy az idei évtől kezdődően nem évül el a juttatás, csak az utalás évét követő második év május 31-e után havidíjat kell utána fizetni.

Vagyis van időd ismerkedni, barátkozni, majd ezt követően a barátokkal kirándulni vagy csak egyszerűen kajálni egyet.

2019. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Egy Meki néha becsúszik, vagy egy-egy gyorsétterem.

Csak ezzel meg az van, hogy annyira nem finom, hogy minden héten akarjak oda menni, a másik meg, hogy mivel csak erre kérhettem a cafeteriát, már nagyobb összeg van rajta, és több megy rá, mint amit egy Mekiben elkölthetek.


De most olvastam egy másik kérdésnél, hogy a Coop boltok mindenre elfogadják, nem csak élelmiszerre, hanem bármire, ami ott kapható, tehát pl. tusfürdő, wc-papír, ilyesmi.


Köszi a segítő válaszokat.

2019. dec. 29. 16:02
 13/14 anonim ***** válasza:

Céges bulit is lehet vele fizetni. Szervezz csapatépítést, ahol elfogadják. Aztán fizess. Nálunk így ment el kerékpáros Balaton kerülésnél.


Amúgy kaját lehet rendelni is.


Esetleg egy helyi étteremmel bizniszelj. Vagy egy szállást fizető vendéggel.

2019. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

[link]


Sok kisebb - nagyobb üzlet, illetve hentes is elfogadja.

2020. márc. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!