Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem küld sms-ben interne...

Miért nem küld sms-ben internetes biztonsági kódot az otp, ha az interneten fizetnék a kártyámmal?

Figyelt kérdés
Wizz air repülőjegyet vàsárolnèk, de miután beírom a kártya adatait nem küldi a kódot, amit kér a vásárláshoz. Másnak is volt esetleg ilyen tapasztalata? A bankfiókban azt mondták hogy minden rendben van de mégse akarja...

2020. febr. 3. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

És nem sikerül a fizetés sem?


Lehet, rossz a telefonszám.

2020. febr. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kártyás vásárlásnál nem szoktam biztonsági kódot kapni sms-ben, csak átutalásnál.


A CVC kódra gondolsz? Azt kell megadni kártyás vásárlásnál: a kártya hátoldalán levő 3 számjegy.

2020. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kötelező a biztonsági kód egy ideje. Megoldódott a probléma amùgy. Az történt, hogy telefonszámot cserèltem, ès nem lett mindenhol átìrva az újra (több helyen kell ilyenkor). Úgy nèz ki hogy nem minden ügyintéző van a helyetek magaslatán, de mostmár tudjuk ezt is :)
2020. febr. 8. 01:11
 4/5 A kérdező kommentje:
frissités: ma vettem vonatjegyet a máv applikációval, és nem kért biztonsági kódot..... a fene meg érti ezt :O
2020. febr. 8. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a rendszer külön kezeli a kapcsolattartási adatokat és az sms értesítési telefonszámot. Ez utóbbi az OTPdirekt szerződésen belül kerül beállításra... sajnos nem minden ügyintéző elég alapos.
2020. febr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!