Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha khr listán vagyok lehet...

Ha khr listán vagyok lehet még bármikor áruhitelt felvennem?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy számítástechnikai boltban és vettem volna fel áruhitelt, viszont elutasította két bank is, mivel khr listán vagyok. Volt egyszer egy elmaradásom, de az pár hónapja fizetve lett. Ezután elvileg egy évig nem vehetek fel hitelt semmilyen semmilyen banktól.

Ismerősöm mondta, hogy erről a listáról soha az életben nem fogok lekerülni, illetve hogy hitelt sem fogok kapni.

Mennyire van igaza?



2020. febr. 6. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha saját erőből törlesztetted az elmaradásodat, akkor 1 évig passzív státuszban leszel. Ha kedvezménnyel törlesztetted (pl.: elengedtek belőle), akkor 5 évig leszel passzív. Nem mindegyik bank ad passzívosoknak hitelt.
2020. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!